Becukriai ledo kubeliai

Becukriai ledo kubeliai gali paskatinti vaiką vartoti reikiamą skysčių kiekį ir padėti numalšinti skausmą, ypač kai vandenį nuryti per daug skausminga. Jei turite laiko, becukrių ledo kubelių galite pasigaminti namuose. Maistingus ledo kubelius pasigaminti labai paprasta: į daržovių trintuvą pridėkite šviežių vaisių, užpilkite vandeniu arba kokosų vandeniu, viską sutrinkite, supilkite į ledo kubelių dėklą ir užšaldykite šaldiklyje.

Medus

Neapdorotas medus yra puikus pasirinkimas dėl gerklę raminančio saldaus skonio, jis taip pat padengia ir ramina sudirgusią gleivinę. Medų galima valgyti vieną arba įdėti į gėrimus su citrina.

Tačiau atkreipkite dėmesį, kad medaus negalima jaunesniems nei 12 mėnesių vaikams (nebent jis buvo termiškai apdorotas ir pašalintos visos bakterijos).

Naminė sriuba

Nėra geresnio naminio vaisto, nei lėkštė šiltos sriubos. Ji – taip pat puikus būdas suvalgyti ką nors iš tiesų maistinga ir kartu padeda malšinti vaiko gerklės skausmą.

Sriuba yra puikus pasirinkimas, nes ją lengva nuryti; sriubą galite pagaminti iš itin maistingų daržovių, minkštų makaronų ir, jei pageidaujama, minkštos mėsos.

Sūrus vanduo

Jei vaikas sulaukęs tinkamo amžiaus ir sugebės tai atlikti, diskomfortą padės numalšinti burnos skalavimas šiltu sūriu vandeniu. Jį lengvai paruošite: puodelyje šilto vandens išmaišykite vieną arbatinį šaukštelį druskos.

Tai yra tik keli būdai natūraliai numalšinti gerklės skausmą su tuo, ką turite virtuvėje.

Analgetikai, pvz., „Nurofen Orange“ kramtomosios minkštosios kapsulės, gali numalšinti ne tik gerklės skausmą, bet ir kitus jį lydinčius peršalimo ir gripo simptomus kaip galvos skausmas, karščiavimas ir įvairių kūno vietų skausmai.